לוח מבצעים e - sale מציע מבצעים בחנויות ורשתות מזוןאודות e - sale . co . il מבצעים, מוצרי תינוקות, מכירת רכב

אתר זה הוא כלי מאוד חזק שמאפשר לך למצוא את המבצע הכי מתאים לצרכים שלך וכך תחסוך יותר

אתר זה הוא הדרך שלך לחסכון, פשוט אל תהיה פראייר, מוצרים רבים נמכרים כל יום בהנחות שמאפשרות לך לחסוך אלפי שקלים בשנה, במקום זה נמצאים כל המבצעים מכל התחומים הקיימים בשוק, וזה נותן לך לערוך השוואות לפני היציאה לקניות.

כמו כן, כל משתמש שנרשם לאתר זה, יכול להעלות 3 מודעות שונות למכירת רכבים, וכמובן יותר למשתמשים עסקיים.

השרות העסקי להעלאת מבצעים חדשים מספק פתרון מושלם וזול מאוד לבתי עסק, שמעוניינים להפיץ את המבצעים שלהם לקהל רחב מאוד, עם חסכון בזמן, כסף ומאמץ.

לחסוך ולחיות טוב

7 טיפים לחיסכון בקניות בסופר

מעט בכל שבוע אנחנו "הולכים לקניות", כאשר מוצרי המזון הפכו להיות הוצאה חודשית משמעותית. על פי נתוני הלמ"ס לשנת 2013, משפחה בישראל מוציאה בממוצע כ- 2,800 ₪ על מזון, הוצאה שנתית של מעל 33,000 ₪, שהופכים ללמעלה מ- 800 אלף ₪ אם נצבור זאת למשך 25 שנה. במילים אחרות, ההוצאה על מזון משתווה כמעט לרכישת דירה

ברור לכולנו שהוצאה על מוצרי הצריכה הבסיסיים היא הוצאה די קשיחה, כלומר לא ניתן לבטל אותה. אך אנחנו כן יכולים לצמצם ולייעל אותה. לשם כך ריכזנו עבורכם 7 טיפים שימושיים שיוכלו לעזור לכם. שם המשחק הוא יעילות וככל שנהיה יעילים יותר, נוציא פחות כסף על מוצרים מיותרים.

1. תכנון מראש

הבסיס להתנהלות פיננסית נכונה. התכנון מאפשר לנו לדעת מה סכום הכסף שאנחנו יכולים לחסוך, ולמצוא את המקומות בהם אנחנו יכולים לחסוך בהוצאות. כמו בתכנון פיננסי, גם תכנון הקניות בסופר יכול לחסוך לנו אחוזים רבים. לפני היציאה לסופר ערכו רשימה של המוצרים החסרים לכם והקפידו להיצמד אליה.

2. הטיית פרסומות

במהלך הקניות אנו מוטים מהפרסומות, האריזות הריחות והרצונות שלנו. נסו לצמצם את הרכישות הרגשיות. הקפידו להגיע לסופר אחרי ארוחה כשאתם שבעים. כך לא תתפתו לרכוש מוצרי מזון שאינכם צריכים.

3. קונים לבד

ככלל עדיף לעשות את הקניות עם כמה שפחות הסחות דעת ולעמוד ככל שניתן בתכנון המקדים. אם אין לכם אפשרות אחרת נצלו את ההזדמנות ללמד את ילדכם קצת על התנהלות פיננסית נכונה: הגדירו יחד עם הילדים את סכום הקניה עבורם, כך שידרשו לבחור את המוצרים שהכי חשובים להם, למדו אותם איך להשוות בין המוצרים ולמצוא את המבצעים הנכונים עבורם.

4. הגדרת סכום

הגדירו את הסכום אותו אתם יכולים או מעוניינים להוציא על קניות בסופר. במידה ואין לכם משמעת עצמית מספיקה בכדי לעמוד בסכום, תוכלו להגיע לסופר עם הסכום המדויק במזומן וללא כרטיס אשראי.

5. רכישה אונליין

הזמנה דרך אתרי האינטרנט נחשבת לעיתים ליקרה יותר, אך היא יכולה להיות משתלמת והסל הכולל יהיה נמוך. כיום, כמעט לכל הרשתות הגדולות יש אתר אינטרנט המאפשר הזמנה של מוצרי הבסיס. שימוש באתר אינטרנט לעיתים יהיה יקר יותר, אך יאפשר לשלוט באופן טוב יותר בהוצאה. יתרון נוסף, הוא הצמדות לרשימה ולמוצרים הדרושים.

6. אתרי השוואות

ניתן לנסות גם את אתרים שמאפשרים לכם להשוות בין המבצעים של החנויות השונות כמו אתר www.sale.co.il .

7. שבוע יצירתי

אחת לחודש או אחת לתקופה קיימו שבוע בו אתם משתמשים רק במוצרים שיש לכם בבית. תהיו יצירתיים, פתחו את הארונות ותחשבו מה ניתן להכין מהמוצרים שיש שם. כך תשמרו על מוצרים טריים יותר, תדעו טוב יותר מה יש בארונות ותזרקו פחות אוכל.

במאמר זה סיכמנו עבורכם 7 טיפים פרקטיים שאתם יכולים לאמץ, כשהדבר החשוב ביותר הוא לתכנן ולעמוד ביעדי תכנון. בתכנון מקדים אנו יכולים להיערך טוב יותר ולא להיות מופתעים בסוף כל חודש.

בהצלחה בקניות!